رفتن به مطلب
انجمن آبادراه
morteza.v

نقص در ایجاد فایلهای dwl با حجم 1 کیلو بایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید 

در نرم افزار سیویل بعضی نقشه ها که باز میکنم دوتا فایل با فرمت dwl با حجم 1 کیلو بایت درست میشه و بلافاصله سیستم هنگ میکنه و باید از نرم افزار سیویل بیام بیرون 

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید مشکل حل شود 

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، morteza.v گفته است :

با سلام 

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید 

در نرم افزار سیویل بعضی نقشه ها که باز میکنم دوتا فایل با فرمت dwl با حجم 1 کیلو بایت درست میشه و بلافاصله سیستم هنگ میکنه و باید از نرم افزار سیویل بیام بیرون 

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید مشکل حل شود 

ممنون

مطمان نیستم اما فایلهای دی دبیلو ال فایلهای موقتی هستن که در هنگام کار با نرم افزار تولید و بعد از اون هم بسته میشن و از بین میرن اما دقیق خاطرم نیست . به چنین موردی من بر نخوردم در مورد بیرون اومدن از نرم افزار . ایا ارور مشخصی میده یا فقط هنگ میکنه . در وبسایت یک مطلب هست برای نصب و فعالسازی سیویل تری دی . سعی کنید طبق اون روش کار کنید برای نصب ممکنه نصب کامل و یا صحیح انجام نشده باشه

لینک به ارسال

قبلا من این مشکل و نداشتم  یعنی مشکلی در نصب برنامه نبوده اما الان برای نقشه هایی که قبلا پارسل بندی شده و الان میخام ادیت کنم این اتفاق میفته که کلا هنگ میکنه و تنها راهش اینه کلا از برنامه  بیام بیرون ارور نمیده فقط هنگ میکنه بشکلی که هیچ کلیدی کار نمیکنه  عملا فک میکنم در پارسل بندی در لایه های ایجادی پارسل بندی این اتفاق میفته

ابتدا فک کردم ویروسه اما ویروس کشی شد حتی ویندوز عوض شد حتی ورژن برنامه رو ارتقا دادم اما درست نشد

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، morteza.v گفته است :

قبلا من این مشکل و نداشتم  یعنی مشکلی در نصب برنامه نبوده اما الان برای نقشه هایی که قبلا پارسل بندی شده و الان میخام ادیت کنم این اتفاق میفته که کلا هنگ میکنه و تنها راهش اینه کلا از برنامه  بیام بیرون ارور نمیده فقط هنگ میکنه بشکلی که هیچ کلیدی کار نمیکنه  عملا فک میکنم در پارسل بندی در لایه های ایجادی پارسل بندی این اتفاق میفته

ابتدا فک کردم ویروسه اما ویروس کشی شد حتی ویندوز عوض شد حتی ورژن برنامه رو ارتقا دادم اما درست نشد

تا به حال به همچین موردی برخورد نکردم حقیقتا . شاید دلیل پیچیده ای نداشته باشه . مثلا ممکنه نقشه خیلی شلوغه و او اسنپ روشنه 

لینک به ارسال