رفتن به مطلب
انجمن آبادراه

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید به اعضا و مدیر انجمن 

من تو برنامه یه مشکل پیدا کردم میخاسم ببینم مشکل از چیه هس

ببینید من تو نرم افزار یسری نقاط تعریف کردم (۳ نقطه ابتدا و ۳ تا نقطه انتها)و بر اساس اونا یه surface برنامه درست کنه. بعدش روش یه polyline و یه alignment تعریف کردم تا بتونم پروفیل طولی رو رسم کنم و رسم کردم. مشکلم اینه با اینکه وسطش نقطه ای تعریف نکردم برنامه surface رو بصورت انحنا واسم کشیده(در حالیکه صفحه باید با توجه به کد ارتفاعی ابتدا و انتها صاف باشه و ی شیب ثابت داشته باشه) و در پروفیل طولی هم همینجور هست یعنی زمانیکه یه خط صاف از ابتدا به انتها میکشم رو پروفیل طولی؛ میبینم خودش منحنی انحنا داره(با توجه به کد ارتفاعی ابتدا و انتهای کار باید خط دارای شیب ثابت باشه ولی خط رسم شده بصورت انحنا دقیقا از وسط پروفیل رسم شده) چجوری میشه پروفیل طولی رو بصورت خط صاف رسم کنه و درست نشون بده. ممنون میشم تنظیماتش چی هس ایا مربوط به surface هس یا تنظیمات پروفیل طولی

ویرایش شده در توسط Sohrab1414

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . نقاط تون رو مجددا بررسی کنید از نظر ارتفاعی . ایا ارتفاع همه نقاط با هم برابر . شاید در تایپ ارتفاع اعداد دچار مشکل شدین

لینک به ارسال
مشکل در نرم افزار civil 3d مهمان

سلام و خسته نباشید خدمت شما

نقاط رو بررسی کردم. نقاط درست هست . چنبارم نگاه کردم که شاید اشتباه انجام شده باشه. ولی درست بود. نقاط بصورت منحنی خودش در میاد. مشکلم نمیدونم از کجاس

لینک به ارسال
امیرحسین رضایی مهمان

سلام دوستان

چگونه لایه های پیش فرض ساخته شده در سیویل3Dرا حذف کنم؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۵/۴ در 12:56، امیرحسین رضایی مهمان گفته است :

سلام دوستان

چگونه لایه های پیش فرض ساخته شده در سیویل3Dرا حذف کنم؟

سلام . لایه ها به صورت پیش فرض در سیویل هستن راهی وجود داره که استایلهای بدون استفاده رو در سیویل پاک کنین اما در مورد لایه ها اطلاعی ندارم .

لینک به ارسال