رفتن به مطلب
انجمن آبادراه
ykhoshbazan

وارد نمودن فایل dem به یک سطح

پست های پیشنهاد شده

با سلام مجدد

بنده زمانیکه یک فایل dem را بعنوان یک داده به سطح وارد میکنم . از ان سطح ساخته نمیشود.

شایان ذکر است. من بعلت حجیم بودن فایل dem انرا در محیط gis  برش داده و با همان فرمت  tif سیو نموده تا حجم ان کاهش یابد.

سپس زمانیکه میخواهم انرا وارد نرم افزار کنم، سیویل انرا نمیخواند. ضمنا با کلیه فرمت ها نیز انرا چک کردم که جواب منفی است.

امدم خود فایل کامل را وارد کردم که نرم افزار انرا در مدت زمان بسیار طولانی میخواند. حال اگر ما قسمتی از فایل را بخواهیم وارد نرم افزار

کنیم چه راه کاری ارائه میدهید؟ با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 22 ساعت قبل، ykhoshbazan گفته است :

با سلام مجدد

بنده زمانیکه یک فایل dem را بعنوان یک داده به سطح وارد میکنم . از ان سطح ساخته نمیشود.

شایان ذکر است. من بعلت حجیم بودن فایل dem انرا در محیط gis  برش داده و با همان فرمت  tif سیو نموده تا حجم ان کاهش یابد.

سپس زمانیکه میخواهم انرا وارد نرم افزار کنم، سیویل انرا نمیخواند. ضمنا با کلیه فرمت ها نیز انرا چک کردم که جواب منفی است.

امدم خود فایل کامل را وارد کردم که نرم افزار انرا در مدت زمان بسیار طولانی میخواند. حال اگر ما قسمتی از فایل را بخواهیم وارد نرم افزار

کنیم چه راه کاری ارائه میدهید؟ با تشکر

در مورد اینکه سطح ساخته نمیشه شاید ساخته میشه اما استایل مناسبی برای نمایش اون انتخاب نکردین . نرم افزار خود فایل دی ای ام رو میخونه . اما برای برش اون میتونید اون رو به ارک جی ای اس ببرین و محل مورد نظرتون رو با انتخاب یک شیپ فایل برش بدین و ذخیره کنید و بعد در سیویل فراخوانی کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر